Mimoriadna ponuka

Ručný zatavovač
Ručný zatavovač
1.99 EURZľava 80%


Záhradnícke náradie-3ks
Záhradnícke náradie-3ks
0.99 EURZľava 92%
Tortila set - 4ks
Tortila set - 4ks
0.99 EURZľava 92%

Prenosná toaleta
Prenosná toaleta
1.99 EURZľava 88%


 
AKCIA - Posilňovač brušného svalstva Mobile Gym 6 pack EMS

Kúpené 25-krát
Stará cena: 34.99 EUR
51%
Vaša cena
16.99 EUR


Zľava končí
29. decembra 2018 o 00:00


Spevnite, vytvarujte a posilnite svoje brušné svalstvo len za niekoľko minút denne bez akejkoľvek námahy. Toto prelomové zariadenie využíva špeciálne vyvinutú technológiu EMS (elektrická stimulácia svalstva), ktorá efektívne aktivuje vaše svalstvo a zaručuje lepší tréning a rehabilitáciu.

Prenosné a bezdrôtové, pohodlné a bezpečné. Vhodné pre mužov aj ženy.


Spevnenie brušného svalstva bez námahy len za 20 minút denne Tehličky na bruchu, o ktorých ste vždy snívali, môžete teraz získať ľahšie ako kedykoľvek predtým – a navyše bezpečne a jednoducho relaxovaním v pohodlí domova alebo vylepšením vášho aktuálneho fitness programu.

Toto prelomové zariadenie na spevnenie brušného svalstva so špeciálne navrhnutými EMS (elektrická stimulácia svalstva) vankúšikmi je vhodné pre mužov a ženy bez ohľadu na úroveň kondície. Použite ho na tvarovanie svalov, rehabilitáciu alebo zintenzívnenie vášho tréningu. Toto zariadenie môžete používať na: Spevnenie brušného svalstva a získanie krásnej postavy len za 20 minút denne. Ako pomocníka pri formovaní a posilňovaní brušného svalstva. Kombináciu svalového tréningu a regenerácie v jednom kroku. Dosiahnutie ešte lepších výsledkov v kombinácii s cvičením.

Relaxačnú masážEMS technológia sa už desaťročia využíva v centrách športovej medicíny a rehabilitácie na pomoc namáhaným svalom rýchlejšie sa zotaviť, zregenerovať a znovu nadobudnúť stratenú silu. 6 Abs Shaper vychádza z tejto technológie a využíva špeciálne navrhnuté EMS vankúšiky, ktoré účinkujú na celú strednú časť tela a s ktorými ktorými dosiahnete výsledky rýchlejšie, ako si len viete predstaviť.

Poštovné a balné: 3 eurá (pri platení treba pripočítať k cene tovaru!)