Mimoriadna ponuka

Ručný zatavovač
Ručný zatavovač
1.99 EURZľava 80%


Záhradnícke náradie-3ks
Záhradnícke náradie-3ks
0.99 EURZľava 92%
Tortila set - 4ks
Tortila set - 4ks
0.99 EURZľava 92%

Prenosná toaleta
Prenosná toaleta
1.99 EURZľava 88%


 
Star shower - nádherné laserové osvetlenie

Kúpené 63-krát
Stará cena: 56.99 EUR
65%
Vaša cena
19.99 EUR


Zľava končí
31. decembra 2018 o 00:00


Máme pre vás jedinečnú dekoráciu budúcnosti! Laserová lampa Star Shower je konečne aj na našom trhu! Tento inovatívny laserový systém rozžiari váš domov tisíckami hviezd v priebehu jedinej sekundy!

Súvisiaci obrázok

Váš príbytok môže byť krásny vonku i vo vnútri! ideálna dekorácia počas Vianoc, narodeninovej párty, rodinných stretnutí jedinečný 3D efekt jednoduchá manipulácia – stačí zapojiť do elektriny nízka spotreba elektriny využitie počas celého roka bez pohyblivého modusu Využitie počas celého roka!


 

Star Shower vám pomôže počas Vianoc vyčarovať nezabudnuteľnú rozprávkovú atmosféru. Tisícky hviezd sa rozžiaria v priebehu jedinej sekundy. Star Shower je však ideálny aj pri letných párty na vašej terase, či návšteve vašej rodiny. Tisícky hviezd v priebehu jedinej sekundy! Prečo si kúpiť Star Shower? Jedinečný svetelný systém šetrí váš čas a peňaženku! Zapojenie trvá jedinú sekundu! Ak máte po krk montovania vianočného osvetlenia, ktoré spotrebuje obrovské množstvo energie, zakúpte si Star Shower! To najlepšie na koniec! Star Shower spotrebuje iba 1% energie v porovnaní s bežným dekoračným osvetlením! Navyše je vyrobený zo stabilného plastického materiálu, takže je odolný voči poveternostným podmienkam ako dážď, sneh, či vietor.


Základný popis

  • svetelná dekorácia budúcnosti
  • rozosvieti tisícky holografických hviezd na každom povrchu
  • zapojenie v priebehu jedinej sekundy
  • rozsvieti váš domov ako pravá laserová show
  • určené na plochu 300 m² až do vzdialenosti 100 metrov

Poštovné a balné: 5 eur (pri platení treba pripočítať k cene tovaru!)