Mimoriadna ponuka

Ručný zatavovač
Ručný zatavovač
1.99 EURZľava 80%


Záhradnícke náradie-3ks
Záhradnícke náradie-3ks
0.99 EURZľava 92%
Tortila set - 4ks
Tortila set - 4ks
0.99 EURZľava 92%

Prenosná toaleta
Prenosná toaleta
1.99 EURZľava 88%


 
Tekutá fólia v spreji - 8 farieb

Kúpené 51-krát
Stará cena: 16.99 EUR
47%
Vaša cena
8.99 EUR


Zľava končí
28. decembra 2018 o 00:00


Unikátna farba v spreji. Po nanesení dokonale priľne k povrchu. Po zaschnutí vytvorí tenkú gumovo-plastovú vrstvu, ktorá chráni povrch a zároveň skvelo vyzerá.

Po nanesení dokonale priľne k povrchu. Po zaschnutí vytvorí tenkú gumovo-plastovú vrstvu, ktorá chráni povrch a zároveň skvelo vyzerá.


Farebné fólie v spreji vytvoria tenkú gumovo-plastovú vrstvu, chráni povrch a zároveň skvelo vyzerá, odolná voči umývaniu a poveternostným vplyvom, odolné voči vysokým a nízkym teplotám od -35 ° C do 90 ° C, ľahká aplikácia, jednoduché sťahovanie, dokonale priľne k povrchu, široký a úzky prúd, pre vonkajšie aj vnútorné použitie, celková doba tvrdnutia 16-20 hod., objem 450ml.


Aplikácia nanášaná je veľmi jednoduchá a nástrek štyroch kolies zaberie cca dve hodiny. Farba je ideálna pre rýchlu a jednoduchú zmenu napríklad farby Vašich už okukaných kolies alebo ochranu Vašich nových diskov pred kamienkami a nečistotami. Produkt je vhodný pre nanášanie nielen na disky, ale aj spätné zrkadlá, kapoty a iné diely. Odolný voči vysokým a nízkym teplotám od -35 ° C do 90 ° C. Odolné voči vode a mechanickým faktorom. V okamihu, kedy sa Vám farba prestane páčiť, je možné ju jednoducho odstrániť a naniesť iný odtieň, alebo necháte pôvodný.

Oblasť, z ktorého odstránite povlak zostane neporušený. Nemusíte používať čistiace prostriedky alebo rozpúšťadlá jednoducho fóliu stiahnete. Pre vonkajšie aj vnútorné použitie.

Poznámka: Hrúbka a ohybnosť povlaku závisí od počtu vrstiev. Jedna vrstva je 30-40 mikrónov. Výsledná má byť 100-120 mikrónov, to znamená minimálne 3 vrstvy v intervaloch 10 minút. Najlepšie výsledky dosiahnete pri 15-25 ° C.

V ponuke máme tieto farby: modrú, oranžovú, červenú, bielu, zelenú, čiernu matnú, čiernu lesklú a zlatú.

Vybratú farbu vpíšte pri vypĺňaní Objednávky do okienka Poznámky.

 

Poštovné a balné: 2 eurá (pri platení treba pripočítať k cene tovaru!)