Mimoriadna ponuka

Ručný zatavovač
Ručný zatavovač
1.99 EURZľava 80%


Záhradnícke náradie-3ks
Záhradnícke náradie-3ks
0.99 EURZľava 92%
Tortila set - 4ks
Tortila set - 4ks
0.99 EURZľava 92%

Prenosná toaleta
Prenosná toaleta
1.99 EURZľava 88%


 
Nové - Bambusová doska na krájanie s háčikom na zavesenie

Kúpené 13-krát
Stará cena: 11.99 EUR
67%
Vaša cena
3.99 EUR


Zľava končí
28. decembra 2018 o 00:00


Bambusová krájacia doska v sebe spája viac výhod - možno ju umývať v umývačke riadu a vďaka prírodnému materiálu, z ktorého je vyrobená, s nežnosťou pristupuje k ostriu nožov a netupí ich.

Doska je vyrobená z bambusového dreva a vďaka tomu je vysoko odolná voči vlhkosti.Bambusové drevo navyše dodáva doske na exotike a výnimočnosti, preto ju smelo môžete použiť i ako servírovací podnos. Obľúbeným druhom syrov, šunky alebo pečiva tak poskytne jedinečný priestor pre vaše gurmánske posedenia.

Tvrdosť ocele, krása nevšedného dreva. Aj tak môžeme bez preháňania charakterizovať bambus, travinu s dutými stonkami, ktorú pozná svet tisíce rokov. V súčasnej dobe sa z bambusového dreva stáva materiál budúcnosti, pretože jeho upotrebenie doslova nepozná hranice. Bežné je jeho použitie v interiéroch, nábytkom počínajúc a podlahami končiac. Bambusové drevo je vysoko odolné a tvrdé a to vďaka obsahu kremíka v stonkách. Preto ho možno prirovnať práve k oceli. Nezľakne sa vody, svojou tvrdosťou prevyšuje ostatné dostupné drevá ako je buk alebo dub.

Veľkosť: 20*30cm

Poštovné a balné: 2 eurá (pri platení treba pripočítať k cene tovaru!)