Mimoriadna ponuka

Ručný zatavovač
Ručný zatavovač
1.99 EURZľava 80%


Záhradnícke náradie-3ks
Záhradnícke náradie-3ks
0.99 EURZľava 92%
Tortila set - 4ks
Tortila set - 4ks
0.99 EURZľava 92%

Prenosná toaleta
Prenosná toaleta
1.99 EURZľava 88%


 
Nové - Čistič vody - voda ako z potôčika

Kúpené 11-krát
Stará cena: 49.99 EUR
50%
Vaša cena
24.99 EUR


Zľava končí
27. decembra 2018 o 00:00


Čistička vody s montážou na vodovodné batérie. Vodný filter pre doúpravu chuti a kvality pitnej vody.

Filtrácia vody zbaví Vašej pitnú vodu z kohútika nežiadúceho zápachu, sedimentov i chuti chlóru a urobí z nej lahodnú pitnú vodu pre každodenné použitie.

 

 

Karbónový filter odstraňuje až:

- 92% chlóru (odstráni negatívne účinky chlóru na zdravie)

- 74% pesticídov (poškodzujú nervovú sústavu)

- 85% trihalogenmethanů - (rakovinotvorných látok vznikajúce dezinfekciou vody pri chlorizáciou)

- 76% priemyselných rozpúšťadiel

- Vylepšuje chuť a vôňu vody (zlepší pH)

- Odstraňuje nečistoty ako piesok, kal atď.

Výhody:

- odstraňuje chlór z pitnej vody a zachováva pôvodné minerály bez pridania nepôvodných látok,

- jednoduchá inštalácia na vodovodnú batériu ktorú zvládne skoro každý, filter neprekáža na kuchynskej linke,

- možnosť prepínania filtrovaná / nefiltrovaná voda - okamžitá pripravenosť k filtrovanej vody na použitie, prietočnosť až 2,7 litrov za minútu, nie je nutnosť vodu skladovať,

- jednoduchá výmena filtračných vložiek za nové.

 

Vďaka aktívnemu karbónovému bloku s predfiltráciou zbaví Vašu domácu vodu chlóru, zápachu, pesticídov, látok na báze chloroformu, chemických rozpúšťadiel a urobí z nej výbornú pitnú vodu, ktorá je vždy čerstvá a chladivá k dispozícii z vášho vodovodného kohútika. Na rozdiel od konkurenčných zariadení nepridáva do pitnej vody žiadne cudzie látky ako je striebro. Filter možno jednoducho prepínať na filtrovanú (pitnú) a nefiltrovanú vodou (napríklad pre umývanie riadu).

Montáž vodného filtra sa vykonáva na bežnú kuchynskú vodovodnú batériu zakončenú závitom pre vodovodné sitko s priemerom 22mm (úplná väčšina vodovodných batérii v SR). Montáž nemožno vykonať na kuchynskej batérii so sprchou na riad a dizajnové batérie s menšími závitmi. Montáž zvládne každý zručnejší človek, nie je potreba volať drahého inštalatéra alebo špeciálne vybavenie. Jediné čo potrebujete k montáži sú SIKO kliešte, prípadne kľúč 22. Všetky tesnenia a redukcie sú súčasťou dodávky.
Prietok vody pri zapnutej filtrácii - až 2,7 litrov za minútu. Napustiť pohár filtrovanej vody je teda otázkou sekúnd, narozdiel od filtračných kanvíc kde filtrácia pohára trvá niekoľko minút.
Filter odstraňuje chlór z vody. Chlorizáciou je neprirodzený postup, ktorý prináša popri pozitívach aj negatíva, či už sa jedná o vadu chuti a zápachu vody, alebo pre zdravotné riziká spojené s chlórovaním vody. Chlór reaguje s organickými zlúčeninami prirodzene sa vyskytujúcimi vo vode, pričom vznikajú látky známe ako "vedľajšie produkty dezinfekcie" - trihalogenmethany, ktoré sú silne rakovinotvorné. Podľa amerických výskumov môže chlórovanie pitnej vody viesť k zvýšenému výskytu rakoviny, potratu tehotných žien, rázštepu novorodencov a infarktov myokardu. Všeobecne má chlórovanie vody prevažujúci zdravotnícky prínos vďaka výraznému zníženiu rizika prenosu infekčných chorôb transportom vody. Vodný filter Instapure odstráni väčšinu chlóru aj prípadné rakovinotvorné trihalogenmethany až u Vás doma pred samotnou konzumáciou vody. 


Materiál plášťa: plast
Vonkajšia úprava: plast
Materiál filtra: aktívny karbónový blok s predfiltráciou - na jeden filter je možné prefiltrovať až 2000l vody
Na montáž filtra sú stačí SIKO kliešte, všetko ostatné je súčasťou setu.

Poštovné: 4 eurá (pri platení treba pripočítať k cene tovaru!)