Mimoriadna ponuka

Ručný zatavovač
Ručný zatavovač
1.99 EURZľava 80%


Záhradnícke náradie-3ks
Záhradnícke náradie-3ks
0.99 EURZľava 92%
Tortila set - 4ks
Tortila set - 4ks
0.99 EURZľava 92%

Prenosná toaleta
Prenosná toaleta
1.99 EURZľava 88%


 
Nové - Vodeodolné puzdro na bicykel na mobil+úložný priestor

Kúpené 3-krát
Stará cena: 16.99 EUR
50%
Vaša cena
8.50 EUR


Zľava končí
29. decembra 2018 o 00:00


Ideálny spoločník na jazdu bicyklom. Vodeodolné puzdro s držiakmi na predný rám bicykla.

Jednoducho sa pripevňuje k bicyklu, má priehľadnú dotykovú fóliu pre mobilné telefóny a kapsičku na ukladanie ďalších vecí. Výhodou tohto puzdra je kompatibilita s takmer všetkými mobilnými telefónmi ( Iphone 4,5, HTC, Sony Xperia či Samsung 3,4 atď ) Kompatibilné pre rôzne typy bicyklov, pánske, dámske, horské, cestné. Jednoduché upevnenie na rám bicykla 2 páskami. Jednou páskou na rám bicykla a druhou okolo riadidiel bicykla. To zaručí pevnosť a nehybnosť puzdra.


Vrchná strana puzdra je vyrobená z priehľadného materiálu, ktorý chráni displej pred poškodením a vodou a zároveň zaisťuje pohodlné ovládanie Vášho dotykového displeju. Už žiadne vyťahovanie telefónu z obalu. Puzdro je vyrobené z nepremokavého polyesteru, ktorý je zároveň aj ľahko čistiteľný.


Celá kapsička je vnútorne vystlaná tenkou penou, ktorá zaručí, že Vaše veci budú pri jazde v bezpečí. Navyše spodná strana na uchytenie k rámom je vystužená pevným materiálom.

Rozmer 18,5 cm x 8,5 cm x 8,5 cm. Veľkosť úložného priestoru 1,2 L , čo Vám postačí na uloženie peňaženky, dokladov, kľúčov, okuliarov či iných drobností. A samozrejme špeciálna priehradka na mobilný telefón.


Po oboch bočných stranách puzdra sú odrazové prúžky, ktoré zvyšujú bezpečnosť pri jazde v tme. Buďte videní pre vodičov !

Poštovné a balné: 2 eurá (pri platení treba pripočítať k cene tovaru)!