Mimoriadna ponuka

Ručný zatavovač
Ručný zatavovač
1.99 EURZľava 80%


Záhradnícke náradie-3ks
Záhradnícke náradie-3ks
0.99 EURZľava 92%
Tortila set - 4ks
Tortila set - 4ks
0.99 EURZľava 92%

Prenosná toaleta
Prenosná toaleta
1.99 EURZľava 88%


 
Anatomický vankúš - Memory pillow

Kúpené 22-krát
Stará cena: 23.99 EUR
50%
Vaša cena
11.99 EUR


Zľava končí
27. decembra 2018 o 00:00


Prebuďte sa svieži, plný elánu a s dobrou náladou do nového dňa. Pamäťový vankúš pre zdravý a pohodlný spánok. Zbavte sa konečne bolesti hlavy, krku, chrbtice, únavy a doprajte si sladký spánok. Vyskúšaj ortopedický vankúš Memory Pillow, ktorý sa dokonale prispôsobí tvaru chrbtice.

Skvelá pomôcka pre zdravý a pohodlný spánok.

Zle sa vám v noci spí, prehadzujete sa z miesta na miesto a ráno sa aj tak cítite celí dolámaní a stuhnutí? Trpíte bolesťami hlavy, krčnej chrbtice, vstávate unavení, ubolení a bez energie? V takom prípade skúste vymeniť váš klasický vankúš za nový - anatomický vankúš Memory Pillow. Vyskúšajte nášho pomocníka! Pamäťový vankúš vám poskytne kvalitný a zdravý spánok.

Vankúš sa dokonale prispôsobí tvaru vašej chrbtice. Umožní vám si počas spánku dokonale oddýchnuť a načerpať silu a elán do nového dňa.
Vankúš je termoplastický, vplyvom tepla tela sa prispôsobuje jeho tvaru a dokonale podopiera prirodzené zakrivenie chrbtice. Eliminuje jav kumuláciou hmotnosti rovnomerným rozložením tiaže tela, čím umožňuje nerušený prietok krvi .Vankúš pomáha redukovať napätie svalov v oblasti krčnej chrbtice, zaisťuje jeho vhodné podopretie - zdravé a zároveň pohodlné. Vankúš sa dodáva v komplete s povlakom na zips. Rozmery sú  50 cm × 30 cm × 10 cm.
Celý komplet je zabalený do veľkého estetického obalu. a odstraňuje príčiny bolesti krku, hlavy a chrbtice. Má tzv otvorenú bunkovú štruktúru, ktorá umožňuje ventiláciu a voľnú cirkuláciu vzduchu, odvádza sa prebytočné teplo a vlhko, takže pokožka zostáva suchá a nepotí sa.

Poštovné a balné: 4 eurá (pri platení treba pripočítať k cene tovaru)!