Mimoriadna ponuka

Ručný zatavovač
Ručný zatavovač
1.99 EURZľava 80%


Záhradnícke náradie-3ks
Záhradnícke náradie-3ks
0.99 EURZľava 92%
Tortila set - 4ks
Tortila set - 4ks
0.99 EURZľava 92%

Prenosná toaleta
Prenosná toaleta
1.99 EURZľava 88%


 
Odpudzovač hmyzu, hlodavcov...- 4,50!

Kúpené 479-krát
Stará cena: 18.99 EUR
76%
Vaša cena
4.50 EUR


Zľava končí
30. decembra 2018 o 00:00


Ak ste niekedy mali problém s hlodavcami, švábmi alebo inými škodcami vo vašej domácnosti, potom viete, aký veľký môže byť problém sa ich zbaviť.

Existujú obavy o bezpečnosť s používaním chemikálií a rôzne pasce vám môžu narobiť skutočný neporiadok. Elektronický odpudzovač Riddex bol vyvinutý, aby sa postaral o tieto problémy. Odpudzovač Riddex poskytuje bezpečnú ochranu vášho domu pred poškodením hlodavcami a šváby bez použitia chemikálií.


Odpudzovač Riddex chráni tak dlho, ako ho používate, a to sa oplatí. Je určený na ochranu jednej domácnosti. Jeho elektromagnetické vlny fungujú pod podlahou a nad stropom, čím vytvorí bariéru, ktorá chráni celý dom. Nie je potrebné sa obávať o bezpečnosť svojej rodiny, funguje bez jedov a pascí, vaše deti a domáci miláčikovia budú vždy v bezpečí.

Riddex používa patentovanú technológiu elektromagnetické rušičky, čím narúša nervový systém škodcov a hlodavcov, a tým je vyženie a bráni im v návrate. Je úplne bezpečný a pre ľudí a domáce zvieratá nie je škodlivý. Škodcovia a hlodavce sa jednoducho vyhnú vášmu domovu po jeho zapnutí do prevádzky.

Riddex vytvára elektromagnetické pole okolo domu na jednej úrovni. Pre najlepšie pokrytie by mal byť odpudzovač umiestnený v otvorenom priestore, kde sa jeho signál môže voľne šíriť. Pre dokonalú ochranu vášho domu je nutné použiť jeden odpudzovač na každom poschodí alebo v suteréne. Nemá žiadny vplyv na elektroniku v domácnosti, nie je vhodný pre použitie v domácnosti, kedy k vašim domácim miláčikom patrí škrečky, morčatá, myši a iné hlodavce.

 

Poštovné a balné: 1 euro (pri platení treba pripočítať k cene tovaru)