Mimoriadna ponuka

Ručný zatavovač
Ručný zatavovač
1.99 EURZľava 80%


Záhradnícke náradie-3ks
Záhradnícke náradie-3ks
0.99 EURZľava 92%
Tortila set - 4ks
Tortila set - 4ks
0.99 EURZľava 92%

Prenosná toaleta
Prenosná toaleta
1.99 EURZľava 88%


 
Falošná (atrapa) bezpečnostná CCD kamera

Kúpené 124-krát
Stará cena: 21.99 EUR
68%
Vaša cena
6.99 EUR


Zľava končí
30. decembra 2018 o 00:00


Niekedy netreba mať skutočnú kameru aby ste odradili "záujemcu" od "návštevy".

Táto CCD kamera je absolútne nerozoznateľná od skutočnej kamery a ak sa dá na viditeľné miesto, určite veľmi dobre poslúži! 

Atrapa bezpečnostnej kamery slúži k preventívnej ochrane objektu pred napadnutím páchateľom. Atrapa dokáže navodiť ilúziu profesionálne zabezpečeného objektu za zlomok ceny profesionálneho kamerového systému. 

 
Inštalácia atrapy bezpečnostnej kamery sa inštaluje do miest, kde je potrebné zvýšiť bezpečnosť a znížiť kriminalitu. Atrapa by mala vždy mieriť objektívom do inkriminovaného miesta. V prípade atrapy vonkajšej kamery sa odporúča inštalácia dvoch atráp navzájom sa strážiacich.

Zabráni sa tak napadnutiu kamery z miesta mimo oblasť dohľadu a navodí sa ilúzia kvalitne navrhovaného kamerového systému. Atrapy vždy inštalujte mimo dosahu osôb. Pri inštalácii dbajte na precíznosť montáže. Všetky káble, ak ich atrapa kamery má, zaveďte do držiaka alebo do podkladu. Zabezpečíte tak ilúziu kamerového systému nerozoznateľného od profesionálnej inštalácie. Pri upevňovaní zohľadnite typ povrchu a vyberte dostatočne pevné uchytenie. Zle uchytená atrapa zvyšuje riziko úrazu a znižuje efekt prevencie kriminality.

 

Poštovné a balné: 2 eurá (pri platení treba automaticky pripočítať k cene tovaru)