Mimoriadna ponuka

Ručný zatavovač
Ručný zatavovač
1.99 EURZľava 80%


Záhradnícke náradie-3ks
Záhradnícke náradie-3ks
0.99 EURZľava 92%
Tortila set - 4ks
Tortila set - 4ks
0.99 EURZľava 92%

Prenosná toaleta
Prenosná toaleta
1.99 EURZľava 88%


 
Moderné traky - a budete chic...

Kúpené 106-krát
Stará cena: 8.99 EUR
44%
Vaša cena
4.99 EUR


Zľava končí
30. decembra 2018 o 00:00


Parádne traky v klasickom tvare písmena Y vám bude každý závidieť! Poistite svoje džínsy, nohavice a sukne proti skĺznutiu štýlovými trakmi.

Obohaťte svoj šatník alebo prekvapte svojich priateľov týmto netradičným darčekom!

Hitom poslednej doby v oblastnej unisexmódnych doplnkov sú totiž módne traky na nohavice. Hoci primárnym účel trakov bolo zabezpečiť, aby dotyčnému nepadali nohavice, dnes je možno nosiť aj z dôvodov vyslovene štýlových a napríklad aj k bežnému opasku.Moderné traky majú tiež ďalšiu výhodu: ich spracovanie aj farby maximálne rešpektujú moderné trendy, nehovoriac o ich zaujímavom kombinovanie s dnes populárnymi úzkymi kravatami. Obľúbené sú predovšetkým čierne traky, ktoré nemôžeme neodporučiť.

Traky sú dostupné v 6 farbách - modrá, sivá, červená, tmavo-modrá, bordová a čierna.

Traky sú zdobené koženými vložkami a lesklými klipmi.

Šírka trakov: 4 cm.

Traky sú z pružného, elastického materiálu, ktorý sa prispôsobí na každú veľkosť. Na upravovanie veľkosti taktiež slúžia spony umiestnené na popruhoch. Na uchytenie slúžia zúbkované klipy v striebornej farbe.

V súčasnosti sú traky veľmi trendovým doplnkom outfitu. Nielenže celý Váš výzor oživia, ale vedia aj prakticky poslúžiť. Tak ako v minulosti slúžili najmä na odľahčenie nohavíc, tak môžu poslúžiť i teraz. Zahoďte opasky, teraz je tu sada našich štýlových trakov!

 

Poštovné a balné: 1 euro (pri platení treba automaticky pripočítať k cene tovaru)